הדמיה רפואית

אחת משיטות הבדיקה הרפואיות המתקדמות ביותר כיום היא הדמיה רפואית. בדיקה באמצעות תהודה מגנטית ׁׂׂ(MRI) מאפשרת לחולים רבים בישראל וברחבי העולם לקבל אבחון מדוייק לבעיה הרפואית שלהם. אי-אפשר לדמיין איך הרפואה הקונבציונלית של היום הייתה מסתדרת ללא בדיקות MRI בבתי חולים ובמרפאות. אם הצוות או החברה שלכם מפתחים מוצרים לדימות רפואי לאבחון, וודאי תשמחו לדעת שניתן לקבל ליווי מקצועי של חברה להנדסה ופיתוח מוצרי דימות.

תחום ה-MRI אינו נשאר במקום וישנם פיתוחים רבים בתחום הדימות הרפואית במטרה לספק אבחון מתקדם ומדוייק יותר עבור המטופלים בבתי חולים ובמרפאות השונות. בכדי להתקדם בשלבי הפיתוח של המוצר שלכם, אתם יכולים לפנות לחברת פיתוח בתחום המיכשור הרפואי. 
 
חברת פיתוח בתחום המיכשור הרפואי
 
פנייה לחברה לפיתוח מוצרים רפואיים היא מומלצת ביותר. שיתוף פעולה עם חברה חיצונית אשר נמצאת במצב אובייקטיבי אל מול המוצר שלכם, יכול לעזור לכם לקדם את המוצר בשלבי הפיתוח על מנת שתוכלו להגיע לשלבי הייצור בסדרות כמה שיותר מהר. 
קביעת פגישה עם חברת פיתוח מיכשור רפואי
 
אם החלטתם להתייעץ עם חברת פיתוח מיכשור רפואי, אתם מוזמנים לפנות לחברת ניט אפלייד טכנולוגיות בע"מ - NEAT ולקבל הצעה אטרקטיבית לליווי מקצועי בכל שלבי הפיתוח של המוצר. אחד הנושאים הרלוונטיים ביותר בתחום הפיתוח של המיכשור הרפואי הוא תחום הטלרפואה. טלרפואה מתייחסת לטכנולוגיות חדישות אשר מאפשרות אבחון בזמן אמת של מצב רפואי נוכחי של מטופל. באמצעות הטכנולוגיה המתקדמת הזו, חברות האמבולנסים בישראל מסוגלות לסייע ללקוחות שלהן בצורה מקצועית ולהציל מטופלים רבים במקרים קיצוניים של חולי. 
 
חברת ניט אפלייד טכנולוגיות בע"מ מציעה ללקוחותיה פיתוח מוצרי הדמיה רפואית
 
צוות חברת ניט אפלייד טכנולוגיות בע"מ NEAT מציע לכם להגיע לפגישה עם הרעיון הכי מדהים שחשבתם עליו ולהקשיב לכם בצורה פתוחה, מקצועית ולהתייחס לחלום שלכם כדבר מציאותי ואמיתי. יזמים רבים אשר חלמו על פיתוח מוצר רפואי כמו מוצרי הדמיה רפואית, הצליחו להגשים את חלומם באמצעות חברת פיתוח והנדסה. חברת ניט טכנולוגיות מסייעת לחברות להביא את הרעיון למציאות ולעבור את כל שלבי הפיתוח בהצלחה, במטרה להגיע לקו ייצור סדרתי שיאפשר למטופלים רבים להיעזר במיכשור רפואי מתקדם.