ליווי יזמים במכשור רפואי

ליווי יזמים במכשור רפואי הינו שירות אפקטיבי, מקצועי וחשוב במיוחד עבור כל מי שמעוניין לעסוק בפיתוח מכשור רפואי. החברה למעשה מעניקה ליווי יזמים במכשור רפואי לאורך כל השלבים, החל מהמוקדמים ביותר ועד המתקדמים ביותר כגון הקמת החברה עצמה, גיוס הון, תהליכי פיתוח ושיווק ועוד.

כמו כן, חשוב לזכור כי האופן והאינטנסיביות של ליווי יזמים במכשור רפואי נקבע על ידי היזם. בנוסף, חשוב להבין כי ליווי יזמים במכשור רפואי כולל שלושה שלבים מרכזיים. בראש ובראשונה בחינה של כדאיות המיזם. בשלב זה בוחנים כי אכן הרעיון הינו אפשרי הן מבחינה עסקית והן מבחינה שיווקית. השלב השני הוא ביצוע של ופיתוח. בשלב זה עוברים על כל הנושאים החשובים של המיזם, תוך ניתוח התחרות והשוק, בנייה של אסטרטגיה שיווקית, מודל עסקי ועוד. והשלב הסופי והאחרון הינו בנייה של תכנית עסקית. שלב זה מתבצע לאחר סיום שלב הפיתוח, כאשר במהלכו מתקיימים כל התהליכים אשר קשורים לתקציב. 

NEAT הינה חברת הנדסה אשר מתחייבת לספק פתרונות חדשניים, מקצועיים וחסכוניים לעיצוב מוצרים רב תחומיים בתחומי המכשור הרפואי, IoT וקלינטק. החברה גאה להציע שרותי פיתוח מקיפים: ליווי יזמים במכשורים רפואיים, ליווי יזמים בתחום המכשור הרפואי, ליווי מוצר רפואי, העברה מפיתוח לייצור ועוד.
ליווי יזמים במכשורים רפואיים

ליווי יזמים במכשורים רפואיים הינו קריטי במיוחד, במיוחד בישראל, אשר נחשבת למדינה פורה במיוחד בתחום זה. הליווי בעצם מאפשר לכם להבין כי קיים פוטנציאל רווחי מאחורי הרעיון שלכם, והאם ניתן להגן עליו משפטית, ולגייס עבורו הון. על מנת להבטיח תהליך אפקטיבי ונכון, חשוב במיוחד להעזר בחברה מקצועית אשר מתמחה בתחום. שיקול נכון של מהלכים יכול להגן על הרעיון עצמו ולקדם אותו להצלחה. 

ליווי יזמים בתחום המכשור הרפואי

ליווי יזמים בתחום המכשור הרפואי הינו שירות אשר מתבצע מתחילת הדרך, ועד סיום התהליך. המטרה הסופית של הליווי המקצועי הינה למעשה לבנות תכנית מסודרת ויעילה אשר תוביל לרישום המוצר ולאישורו בישראל ואף במדינות אחרות. 

ליווי מוצר רפואי

NEAT הינה חברת הנדסה אשר מתחייבת לספק פתרונות חדשניים, מקצועיים וחסכוניים לעיצוב מוצרים רב תחומיים בתחומי המכשור הרפואי, IoT וקלינטק. החברה גאה להציע שירותי פיתוח מקיפים, ליווי מוצר רפואי - כולל העברה מפיתוח לייצור.