ליווי יזמים בפיתוח מוצר

ליווי יזמים בפיתוח מוצר הינו חשוב במיוחד עבור היזם ובעל הרעיון, ויש לכך מספר סיבות חשובות ומהותיות במיוחד. ראשית, פיתוח של מוצר דורש ידע, ניסיון והתמחות. פעמים רבות בעל הרעיון אינו מחזיק בניסיון בתחום, לכן ניתן לראות כי חברות רבות בשוק כיום מציעות שירותי ליווי יזמים בפיתוח מוצר. יותר מכך, ליווי יזמים בפיתוח מוצר מלווה את היזם לאורך כל הדרך, החל משלב הפיתוח, ועד תכנון, עיצוב, בדיקות, שיפורים ותיקונים, וכמובן עד הגעתו של המוצר אל השוק. 

NEAT הינה חברת הנדסה אשר מתחייבת לספק פתרונות חדשניים, מקצועיים וחסכוניים לעיצוב מוצרים רב תחומיים בתחומי המכשור הרפואי, IoT וקלינטק. החברה גאה להציע שרותי פיתוח מקיפים כגון ליווי יזמים בפיתוח מוצר, ליווי יזמים בתהליכי פיתוח, ליווי יזמים בתהליכי פיתוח המוצר, ליווי יזמים בתהליכי פיתוח מוצר, העברה מפיתוח לייצור ועוד. 

ליווי יזמים בתהליכי פיתוח

ליווי יזמים בתהליכי פיתוח כולל בראש ובראשונה שני שלבים עיקריים. 
הראשון הינו עיצוב הקונספט. מדובר על שלב מהותי וחשוב במיוחד, במהלכו בוחנים את אופי המוצר, מי הם הלקוחות הפוטנציאלים של מוצר זה, מה הן הדרישות של המוצר, מה היתרונות והחסרונות שלו, מי קהל היעד, על מה חשוב להגן, אילו פטנטים קיימים בשוק בתחום זה, בניה של אסטרטגיה לכניסה אל השוק ועוד. השלב השני מתקיים אך ורק לאחר בחירת הקונספט ותהליך הפיתוח, ועוסק בפיתוח הנדסי של המוצר. במהלך שלב זה נבחרים ספקים, בוחנים תקלות ובעיות, ועוד. 

ליווי יזמים בתהליכי פיתוח המוצר

ליווי יזמים בתהליכי פיתוח המוצר חייב לכלול מספר שלבים מהותיים במיוחד. לאחר קבלה של אב טיפוס של המוצר, יש לבצע סדרה של ניסיונות, אשר נועדו לאתר תקלות ובעיות אפשרויות של המוצר. לאחר המסקנות, חשוב במיוחד לבצע סבב של תיקונים. כמו כן, ישנה חשיבות גבוהה במיוחד לביצוע של ניסויים שונים, עד לקבלת מוצר מושלם, כך שיוכל לעבור משלב הפיתוח לשלב הייצור. 

ליווי יזמים בתהליכי פיתוח מוצר

NEAT הינה חברת הנדסה אשר מתחייבת לספק פתרונות חדשניים, מקצועיים וחסכוניים לעיצוב מוצרים רב תחומיים בתחומי המכשור הרפואי, IoT וקלינטק. החברה גאה להציע שירותי פיתוח מקיפים, ליווי יזמים בתהליכי פיתוח מוצר - כולל העברה מפיתוח לייצור.