מיכשור רפואי

מיכשור רפואי הינו למעשה שם כולל למגוון רחב של מוצרים טכנולוגיים אשר משמשים לטיפול רפואי בקהל מטופלים רחב. כמו כן, מיכשור רפואי נועד לאבחן ולטפל, ובמקרים מסוימים אף משמש עבור מגוון ניתוחים. ההשפעה של מיכשור רפואי היא בעיקר בתחום הפיזי, זאת בניגוד לתרופות, אשר ההשפעה שלהן בעלת אופי כימי בלבד. מיכשור רפואי כולל היצע רחב ומגוון במיוחד של מוצרים רבים, ביניהם ניתן למצוא מכשרי אולטרסאונד, מדי חום, רנטגן, דימות רפואי, הרדמה, ועוד. על מנת ליצור מיכשור חדש, יש לעבור מגוון בדיקות אשר מוכיחות את יעילות המוצר, כמו כן המוצר חייב לעבור אישור של מנהל התרופות. 

NEAT הינה חברת הנדסה אשר מתחייבת לספק פתרונות חדשניים, מקצועיים וחסכוניים לעיצוב מוצרים רב תחומיים בתחומי המכשור הרפואי, IoT וקלינטק. החברה גאה להציע שרותי פיתוח מקיפים, מכניקה במכשור רפואי, מכניקה ליזמים במכשור רפואי, מכשור רפואי, כולל העברה מפיתוח לייצור.

מכניקה במכשור רפואי

מכניקה במכשור רפואי הינו שלב קריטי, בתוך תהליך ארוך ומורכב של פיתוח מכשור רפואי. אין ספק כי שוק זה הפך בשנים האחרונות בארץ ובעולם כולו לנפוץ במיוחד.
ניתן לראות כי ישנן חברות רבות בארץ אשר עוסקות בתחום זה. פיתוח של מכשור רפואי הינו הליך אשר עורך מספר שנים, כל עוד הוא אכן מתבצע באופן מקצועי ואפקטיבי. מומלץ להיעזר בשירותיה של חברה מקצועית אשר מתמחה בתחום. 

מכניקה ליזמים במכשור רפואי

NEAT הינה חברת הנדסה אשר מתחייבת לספק פתרונות חדשניים, מקצועיים וחסכוניים לעיצוב מוצרים רב תחומיים בתחומי המכשור הרפואי, IoT וקלינטק. החברה גאה להציע שירותי פיתוח מקיפים כגון מכניקה ליזמים במכשור רפואי, כולל העברה מפיתוח לייצור.

מכשור רפואי

במהלך הפיתוח של מכשור רפואי, ניתן להבין, החל מהשלבים ההתחלתיים ביותר, האם פיתוח המוצר הינו אפקטיבי, האם המוצר יעבוד ואינו יגרום לתופעות לוואי או תקלות שונות. בעקבות כך, ניתן לראות כי במהלך פיתוח של המוצר, פעמים רבות הוא נפל כבר בשלבים המוקדמים ביותר. חשוב להבין כי עזרה וליווי מצדה של חברה מקצועית אשר מתמחה בתחום יכולה להועיל רבות, לקצר תהליכים ולחסוך כסף רב. חשוב להבין כי פיתוח המוצר כולל בדיקות רבות, אישורים של ארגוני הבריאות, וכמובן תכנון אסטרטגי מקצועי וקפדני.