מפתחים פאנלים סולאריים? בNEAT תקבלו יותר

כשאומרים "ניט", אחד הדברים הראשונים שקופצים לראש הוא פאנלים סולאריים. מדובר בפתרון כל כך גאוני בפשטותו, שלפעמים קשה להאמין שלא חשבו עליו עוד קודם. זהו ניצול מעולה של המשאב הטבעי הזמין ביותר – אור השמש – ושילובו בצורה אידיאלית עם טכנולוגיות חדישות המאפשרות לרתום אותו לטובת חסכון עצום בחשמל ואנרגיה.

מדובר אם כן במוצר שהוא מצד אחד מורכב אך מצד שני מבוקש מאוד. הביקוש הזה הוא מה שמביא מפתחים ויזמים לפעול למען שכלול התחום ולשאוף להציע לבני אדם ברחבי העולם את הפאנלים הסולאריים החסכוניים והיעילים ביותר שניתן ליצור, במטרה לסייע להם ולאנושות כולה לחסוך בחשמל ולהעלות את רמת חייהם. דווקא בשל הפופולאריות של הנושא לצד מורכבותו הטכנולוגית, מפתחי פאנלים סולאריים זקוקים לליווי ותמיכה מלאים בכל תהליך הפיתוח. כאן נכנסת לתמונה 
NEAT, המלווה יזמים פרטיים וחברות הנדסה ופיתוח בתחומים שונים והכל בהתאם למתודת עבודה המסייעת לממש את הפוטנציאל הגלום בכל רעיון קלינטקי ובכלל.
אז למה ב-NEAT תקבלו "יותר"? ובכן, יש לכך כמה סיבות:
  • יש לנו ניסיון של למעלה מ 15 שנה בכל תחום הקלינטק ופיתוח טכנולוגיות נוספות מתחומי המדיקל, רובוטיקה, אפליקציות, סנסורים ועוד.
  • אנו עובדים עם כל בעלי התפקידים הדרושים על-מנת להוציא את המוצר שלכם אל הפועל וכולם נמצאים תחת קורת גג אחת. כלומר, אתם מקבלים לא רק את הטובים ביותר בתחומם, אלא הם נגישים לכם ואתם לא צריכים להתפזר במטרה ללקט אותם ולמנף את תהליך הפיתוח שלכם.
  • רמות השרות והמקצועיות שלנו חשובות לנו מאוד ואנחנו מקפידים כי הן יהיו גבוהות בעקביות וכלפי כל לקוח.
  • אנחנו לעולם לא עוצרים במקום, אלא דואגים להתעדכן ולהתחדש ברמה היומיומית, על-מנת להיות מובילים ופורצי דרך בכל התחומים בהם אנו עוסקים ולהביא גם ללקוחות אותם אנחנו מלווים, את השיטות והטכנולוגיות המשוכללות ביותר בשוק.
  • אנו רואים בליווי שותפות לטווח ארוך, מתחילים אותו עוד בשלבים הראשוניים של הפרויקט ומלווים את הלקוחות עד לפיתוח מוצר מוגמר והצגתו למשקיעים ו/או לקוחות.