פיתוח וייצור מכשור רפואי

מאחורי כל מוצר טכנולוגי מדהים עומדים אנשי הנדסה ופיתוח. אם יש בידכם רעיון פורץ דרך לפיתוח וייצור מכשור רפואי, כדאי שתכירו את סוגי המוצרים הקיימים היום אשר הביקוש שלהם גדל משנה לשנה:
 
- מוצרים טכנולוגיים לאבחון רפואי.
- תוכנה וחומרה למכשור רפואי מתקדם.
- אפליקציות לשימוש עבור מטופלים.
- טכנולוגיית טלרפואה. 
 
בכדי שהמוצר שלכם ייצא לייצור סדרתי, יש צורך בפיתוח אב טיפוס ברמה גבוהה אשר ימשוך אחריו משקיעים רציניים לשנים הבאות. 

פיתוח אב טיפוס

בעת פיתוח אבטיפוס למוצר שלכם, אתם יכולים להתייעץ עם חברת הנדסה המספקת ליווי מקצועי לחברות ויזמים בשלבי פיתוח של המוצר בכלל ופיתוח האבטיפוס בפרט. חברה המלווה את שלבי פיתוח האבטיפוס כוללת מהנדסים מיומנים ומנוסים בתחום החומרה והתוכנה. מוצר טכנולוגי אשר עובר מפיתוח לייצור צריך לעבור שלבים חשובים מפיתוח אבטיפוס, דרך שימוש המוצר אצל לקוחות ועד ייצור סדרתי. 
 

ליווי מקצועי לפיתוח אפליקציות

אם המוצר שלכם הוא אפליקצייה בתחום הרפואי, תדעו שאתם כבר בכיוון הנכון! המטרה העיקרית של מרכזים רפואיים ובתי חולים היא להנגיש את השירותים שלהם לכל מטופל. דרך הטלפון הנייד ניתן לספק שירותים רבים אשר מורידים את העומס מהמערכות הרפואיות השונות. פיתוח אפליקציות, אשר נעזרות בטכנולוגיות מתקדמות, יכולות לעשות שינוי מהותי בעבודה של צוותים רפואיים שלמים כגון אחיות ואחים, רופאים, פקידי קבלה, שירות לקוחות במרכזים רפואיים ונציגי מוקדים רפואיים. 

פיתוח מוצר עם חברת הנדסה

לקחתם החלטה להתקדם עם פיתוח מוצר בתחום הרפואי? הגעתם להחלטה נבונה! חברת ניט אפלייד טכנולוגיות בע"מ תסייע לכם בכל שלבי הפיתוח על מנת שתוכלו להגיע ליום המיוחל של ייצור המוצר באופן סדרתי. מוצר בתחום הרפואי צריך לעבור אישורים רגולטוריים לא מעטים הן בישראל והן במדינות זרות, לכן יש חשיבות לליווי המקצועי של חברה חיצונית על מנת שתוכלו לצלוח את כל שלבי הפיתוח בהצלחה. 

פיתוח וייצור מכשור רפואי דרך ליווי מקצועי של חברת ניט אפלייד טכנולוגיות בע"מ (NEAT) 

צוות חברת ניט אפלייד טכנולוגיות בע"מ ישמח ללוות אתכם בשלבי פיתוח וייצור מכשור רפואי ולהעביר לכם מהניסיון הרב של אנשי החברה. ברגע שבחרתם בחברת ניט אפלייד טכנולוגיות בע"מ, תהיו בטוחים שאתם בידיים טובות ומקצועיות.