רובוטיקה במכשור רפואי

אחת הדרכים לשפר את האמצעים הטכנולוגיים לטיפול רפואי היא באמצעות רובוטיקה במכשור רפואי. אם תיכנסו היום לאחת המחלקות באחד מבתי החולים בארץ, תוכלו לראות את הרופאים עובדים עם מחשוב מתקדם לאורך כל המשמרת שלהם. ההצלחה הטכנולוגית מגיעה מתוך רעיונות יצירתיים המובילים לפטנטים חדשים בתחום המכשור הרפואי. השימוש במכשור רובוטי מאפשר לסייע לכוח האדם בבתי החולים ובמרפאות. המחסור בכוח האדם בתחום הרפואי בישראל ובמדינות רבות בעולם הביא לכך שכל פיתוח רובוטי מתקדם, מאפשר לכוח האדם לצמצם את זמן העבודה עם כל מטופל ולעיתים אף מצמצם את כוח האדם בטיפולים ובניתוחים מסויימים. 

רובוטיקה בישראל 

באוניברסיטאות בישראל ניתן למצוא מעבדות מתקדמות בתחום הרובוטיקה אשר מאפשרות מחקר ועבודה עצמאית של חוקרים בתחום זה. נהוג לחשוב כי פיתוח רובוטים נעשה על-ידי מהנדסים בתחומי התעשייה, אך כיום אפשר למצוא את המחקר והפיתוח בתחום הרובוטים גם בתחום המכשור הרפואי המתקדם. 

שירותי תוכנה במכשור רפואי דרך חברת הנדסה

מלבד פיתוח רובוטים לשימוש בתחום הרפואי והמחקרי, יש חשיבות רבה גם לפיתוח התוכנות בשימוש המכשירים רפואיים. 
 

חברות הנדסה ופיתוח מאפשרות לחברות פרטיות 

נגישות לשירותי תוכנה במכשור רפואי. על מנת שהמכשור הרפואי יפעל בצורה אופטימלית, חברת הנדסה ופיתוח מלווה את החברות בשלבי הפיתוח עד לייצור של המוצר וההגעה שלו למרכזים הרפואיים ובתי החולים. 

שירותי רובוטיקה ליזמים במכשור רפואי

מעוניינים בשירותי פיתוח מקיפים למוצר שלכם? חברת ניט אפלייד טכנולוגיות בע"מ מציעה ללקוחותיה שירותי רובוטיקה ליזמים במכשור רפואי. יזמים אשר מפתחים מוצרים מתקדמים בתחום הרפואה, יכולים לפנות לצוות חברת ניט אפלייד טכנולוגיות בע"מ ולקבל ייעוץ וליווי מקצועי בשלבי הפיתוח של המוצר. צוות החברה כולל מהנדסים ואנשי פיתוח מקצועיים אשר ליוו ומלווים יזמים וחברות מכל הארץ. 

חברת ניט אפלייד טכנולוגיות בע"מ מציעה - רובוטיקה במכשור רפואי

אם אתם מחפשים ליווי ברובוטיקה במכשור רפואי, הגעתם למקום הנכון! חברת ניט אפלייד טכנולוגיות בע"מ (NEAT) מתמחה בליווי חברות ויזמים המבקשים להגשים את חלומם ולפתח מוצר פורץ דרך בתחום הרפואי. לקביעת פגישת ייעוץ ראשונית עם צוות חברת NEAT  - התקשרו עכשיו למשרדי החברה במגדל העמק ותקדמו את המוצר והחברה שלכם בצורה הטובה והמקצועית ביותר.