תהליך פיתוח מוצר רפואי

מה הכי חשוב לדעת כשנמצאים בתהליך פיתוח מוצר רפואי? לפיתוח של מוצר מסויים יש שלבים אשר מאפיינים את רוב תהליכי הפיתוח כגון:
 
- כתיבת הרעיון למוצר.
- מחקר שוק.
- אפיון המוצר. 
- פיתוח אב טיפוס.
- שלב הייצור. 
- הפצת המוצר למרכזים רפואיים ובתי חולים. 
 
כשמדובר על מוצר רפואי, יש צורך באישורים רגולטוריים באותה מדינה בה המוצר יופץ למכירה, לכן שלבי הפיתוח וההפצה של המוצר יכולים להיות מורכבים וארוכים.

תהליך פיתוח מוצרים רפואיים בעזרת חברת הנדסה

כאמור, פיתוח מוצר לרפואה במקרים רבים יהיה מורכב יותר ממוצר בתחומים אחרים. לכן, אם אתם מעוניינים שהמוצר שלכם יצלח את שלבי הפיתוח הבאים, כדאי לכם לפנות לחברת הנדסה ופיתוח אשר מספקת ליווי לכל שלבי הפיתוח של מוצר רפואי. תהליך פיתוח מוצרים רפואיים יכול להתבצע יחד עם חברה מקצועית אשר תוביל אתכם לשלבים הסופיים בשלבי הפיתוח. 
 

תהליכי פיתוח מוצר בתחום המכשור הרפואי לבתי חולים

אם המוצר שלכם מיועד לבתי חולים בארץ ובעולם, תוכלו להיעזר במהנדסים מומחים לתהליכי פיתוח מוצר. בדרך זו תיהיה לכם את האפשרות להשתמש בניסיון של אנשי פיתוח אשר ליוו פרוייקטים דומים לשלכם בחברות אחרות בישראל. 

באיזה שלב של התהליך תצטרכו להכין תיק מוצר?

בשלב הסיכום של תהליך פיתוח המוצר תידרשו להכין תיק מוצר. תיק המוצר כולל סיכום של כל שלבי הפיתוח שהמוצר עבר. תיק המוצר נחשב למעשה לכרטיס הביקור של המוצר הרפואי שפיתחתם. אם אתם זקוקים לייעוץ מקצועי וליווי בתהליך פיתוח מוצר רפואי, תוכלו לקבל ייעוץ וליווי גם בתהליך הכנת תיק המוצר שלכם. חברת ניט אפלייד טכנולוגיות בע"מ מלווה ומייעצת לפיתוח מוצרים לחברות רבות בישראל, בעיקר בתחום הרפואי. צוות חברת ניט אפלייד טכנולוגיות יספק לכם את כל הכלים על מנת שהמוצר שלכם יגיע לשלבי הפיתוח הסופיים ולהגעה לייצור המוצר. 

ייעוץ וליווי של חברת ניט אפלייד טכנולוגיות בע"מ (NEAT) בתהליך פיתוח מוצר רפואי

חברת ניט אפלייד טכנולוגיות בע"מ דוגלת במעבר של כל מוצר לשלבי הייצור. צוות החברה כולל אנשי מקצוע מתחומי ההנדסה והפיתוח הטכנולוגי ומהווה את חוד החנית של חברות ההנדסה והפיתוח בתחום הרפואי בישראל. צרו קשר עכשיו לקביעת פגישה עם צוות החברה.